Strona główna » Aktualności » Jubileusz 41 lat pracy zawodowej

Jubileusz 41 lat pracy zawodowej

Z końcem grudnia, po 41 latach pracy, na emeryturę odeszła  Pani Dyrektor Krystyna Falborska. Współpracownicy i przyjaciele mieli okazję „oficjalnie” spotkać się z  Panią Falborską 15 grudnia, w bibliotece. Były kwiaty, życzenia, podziękowania. Na spotkaniu obecni byli: Władze i pracownicy Urzędu Gminy, GOPS-u, współpracownicy se szkół z terenu Gminy Osiek Mały, Dyrekcja Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole Pani Aleksandra Kowalska ze współpracownikami, bibliotekarze bibliotek publicznych z Powiatu Kolskiego oraz przyjaciele, znajomi i wszyscy, którzy przez wiele lat mieli okazję spotykać się i współpracować z Panią Falborską.

Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać recitalu Pana Marka Opacha, kolskiego poety, śpiewaka, tekściarza – jak sam o sobie mówi, który podzielił się z publicznością swoimi osobistymi, lirycznymi tekstami.