Książki dla dzieci w ramach akcji WYPRAWKA DLA MALUCHA

W ramach wspólnej akcji Bibliotek Publicznych  w Osieku Małym oraz Wójta Gminy Osiek Mały, kolejny już raz wysłaliśmy najmłodszym mieszkańcom Gminy  i ich rodzicom książkę w prezencie do wspólnego czytania wraz z zaproszeniem do odwiedzania naszych bibliotek.

Rozumiejąc rolę książki w rozwoju dziecka, akcję czytelniczą „Wyprawka dla malucha – na dobry początek” rozpoczęliśmy w 2012 roku. Tym razem wysyłki otrzymały dzieci urodzone w latach 2014-2016, zameldowane na terenie Gminy Osiek Mały.

Dzieci i ich rodzice otrzymały w prezencie książeczkę „Lokomotywa i inne wiersze” Juliana Tuwima, zaproszenie do biblioteki, oraz listę książek polecanych do wspólnego czytania.

Drodzy rodzice,

życzymy Wam, żeby czas spędzony wspólnie przy książce był czasem wyjątkowym i niezapomnianym, żeby Wasze Dziecko w przyszłości wspominało te chwile jako jedne z najmilszych.

Zapraszamy do bibliotek.

Elżbieta Miśkiewicz – Dyrektor Biblioteki w Osieku Małym

Marek Górczewski – Wójt Gminy Osiek Mały

Więcej o tej akcji pisaliśmy tutaj:

Wyprawki za lata 2014-2016 zostały sfinansowane z budżetu biblioteki – z dotacji Urzędu Gminy. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, administratorem danych osobowych rodziców i ich dzieci jest Urząd Stanu Cywilnego w Osieku Małym.