Strona główna » Akcje i projekty » Miś Pati i przedszkolaki odwiedzają bibliotekę

Miś Pati i przedszkolaki odwiedzają bibliotekę

Mały miś Pati i dzieci z Przedszkola „Familijna Rosocha” odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Osieku Małym w ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” .Dzieci wysłuchały Misia Uszatka – który wcale się nie starzeje i opowieści o chorym misiu z książki Amy Hest.  A Miś, który pośród książek siedział razem z dziećmi dziwił się, że w bibliotece jest tyle książek o jego przygodach!

Zajęcia prowadziła: Elżbieta Miśkiewicz.  Autor zdjęć: Przedszkole „Familijna Rosocha”. Dodano dzięki uprzejmości autora.