Home » Akcje i projekty » Mała Książka Wielki Człowiek

Mała Książka Wielki Człowiek

Rozdaliśmy wyprawki książkowe przedszkolakom, w ramach akcji w której biblioteka bierze udział po raz trzeci. Ksiazki w prezencie od Instytutu Książki otrzymały już dzieci z przedszkoli w Drzewcach i Łuczywnie. Projekt będzie nadal kontynuowany, zapraszamy do odwiedzania biblioteki i zbierania naklejek.

Przedszkolaki oprócz książek w prezencie oglądały także najciekawsze książki dla dzieci, wysłuchały też krótkich opowiadać o Misiu Uszatku, a Przedszkola otrzymały także pakiet książek z biblioteki wypożyczonych do wspólnego czytania i oglądania z dziećmi.
Więcej o projekcie – w poprzednim wpisie.
W tym trudnym czasie, kiedy biblioteki okresowo były zamknięte i czas sprzyjał temu żeby zapomnieć o bibliotekach – tym bardziej zapraszamy rodziców i dzieci do odwiedzania biblioteki: od 29 listopada 2020 biblioteki są znowu otwarte, obowiązują maseczki i dyzenfekcja, ale nie przeszkadza to w wypożyczaniu ksiażek zwłaszcza dzieciom. Jesteśmy zamknięci w domach, wycieczki, wyjazdy są ograniczone – a w zaciszu domowym czytać można zawsze!


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *