Dyrektor biblioteki cała w mące

Ktoś przecież musiał zrobić masę solną na warsztaty plastyczne;-) A dzieci czasu nie miały. Cała plejada kukiełkowych gwiazd już o to zadbała (do spółki z aktorami teatru Wielkie Koło). Tak oto wystartowaliśmy z „Kolorami kultury”, czyli warsztatami teatralnymi i plastycznymi dla dzieci i młodzieży w naszej bibliotece. Początkowo nieufne maluchy szybko dały się ponieść zabawie w teatr. Starsze dzieci natomiast, oddane w ręce Pań prowadzących warsztaty plastyczne, tworzyły swoje pierwsze arcydzieła. Efekty z pewnością jeszcze zobaczymy, gdyż wśród całego zamieszania już ujawniły się prawdziwe talenty. A to dopiero początek! Już wkrótce relacja podsumowująca pierwszy tydzień akcji, tymczasem warsztaty trwają, dzieci bawią się w najlepsze, nieświadome, że przy tej okazji wiele się nauczą… Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć!