Ferie w Bibliotece I TYDZIEŃ

Zapraszamy dzieci,  młodzież i rodziców  do uczestnictwa w zajęciach, które przygotowaliśmy na tegoroczne ferie.

I TYDZIEŃ Ferii – 14-18 stycznia

FERIE Z FILMEM W BIBLIOTECE

„Ferie z filmem w bibliotece” to nowa oferta Centrum Edukacji Obywatelskiej i Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. W ramach projektu biblioteka prezentować będzie filmy  pochodzące ze zbiorów edukacyjnych programu”Jeden Świat – kluby filmowe” oraz programu dystrybucji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty.

Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Osieku Małym zakwalifikowała się do projektu.
W ramach projektu, w czasie ferii  odbędą się trzy spotkania z filmem. Wierzymy, że spotkania będą dla młodzieży okazją do dobrej zabawy, dyskusji oraz rozwijania filmowych pasji. Kto wie, może będzie to dobry początek, po którym w Gminie Osiek Mały powstanie Klub Filmowy?

Prezentowane filmy:

1. Szermierze dla Palestyny. Poniedziałek 14 stycznia, , godz. 10.00. Wiek – gimnazjum +

2. Siła silniejsza od przemocy – wtorek 15 stycznia, godz. 10.00, wiek gimnazjum +

3.  Nowoczesny transport – środa, 16 stycznia, godz. 10.00, wiek: gimnazjum +

Prezentowane dokumenty poruszają najważniejsze sprawy społeczne ostatnich lat, pozwalają zwrócić uwagę na ważne problemy, zapraszają do dyskusji i  są ciekawe dla każdego widza.

Młodsze dzieci zapraszamy na popołudniowe seanse od godz. 13.00, codziennie w I tygodniu ferii, w dniach: 14 – 18 stycznia.