Nowa Biblioteka Dęby Szlacheckie!

Z przyjemnością informujemy,  że FILIA W DĘBACH SZLACHECKICH  od września działa w nowym lokalu!
Biblioteka znajduje się w budynku  tuż przy szkole podstawowej i gimnazjum,  korzystne wejście od ulicy. Powierzchnia biblioteki zwiększyła się z 36 na 80 m kw. teraz na bibliotekę składają się: sala biblioteczną z kącikiem dla małych dzieci , czytelnia dla 6-12 osób, 2 stanowiska komputerowe,  pomieszczenie socjalne, magazyn, toaleta.

Teraz czytelnicy będą mogli korzystać z biblioteki w jasnym, przestronnym pomieszczeniu i w znacznie bardziej komfortowych warunkach.

Na czytelników czekają:  na  bieżąco uzupełniane nowości literatury, czasopisma w prenumeracie  oraz – UWAGA – odświeżony, powiększony dział: LEKTURY. Zakupiono kolorowe, ilustrowane wydania lektur dla szkoły podstawowej,  lektury z opracowaniem wydawnictwa „Greg” dla szkół ponadgimnazjalnych oraz opracowania lektur. Zakup lektur sfinansowano z dotacji Biblioteki Narodowej w ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Zapraszamy do odwiedzania Biblioteki Publicznej w Dębach Szlacheckich.

Ela Miskiewicz
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Osieku Małym