katalog on-line
abc czytelnika
zdjęcia archiwalne
o bibliotece
spotkania autorskie
dla dzieci
dla dorosłych
partnerstwo lokalne
kontakt / godz. otwarcia
biblioteka bierze udział w

Fotorelacje z kolejnych wydarzeń w ramach „Kolorów kultury” i wspołpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „Ę”

Kolejne spotkanie młodzieżowej grupy „Misz Masz” z Panią Dorotą Ogrodzką zaowocowało nowymi pomysłami odnośnie dalszych inicjatyw w bibliotece. Już pierwszego dnia wakacji znowu ruszymy do akcji 😉 Ale o tym jeszcze nie teraz.

Póki co, zapraszamy do obejrzenia kolejnej fotorelacji. Zobaczcie, jak wyglądały kolejne warsztaty teatralne młodzieży, a także przedostatnie spotkanie w ramach „Kolorów Kultury”, czyli warsztaty plastyczne z tematem przewodnim „moja wymarzona podróż wakacyjna” – którą dzieci przedstawiały za pomocą farb i pędzli. Dzieci poznawały także malarstwo mistrzów na dużym ekranie oraz książki o tej tematyce dostępne w bibliotece.

Możemy pochwalić się również pierwszymi, bardziej wymiernymi efektami dotychczasowych spotkań w naszej bibliotece. Biblioteka Miejska w Kole ogłosiła niedawno wyniki konkursu plastycznego pt. „Nie przeszkadzać! Czytam!”, na który również my przekazaliśmy prace, wykonane na warsztatach plastycznych. III miejsce, w kategorii uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych, zajął Bernard Miśkiewicz. Gratulujemy! Więcej możecie przeczytać tutaj http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=2146