MICHAŁ LAREK – zapowiedź spotkania z pisarzem

Spotkanie z Michałem Larkiem w Bibliotece

• WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA:

Filia Dęby Szlacheckie, 9 grudnia godz. 12.00

• SPOTKANIE AUTORSKIE:

Filia w Osieku Wielkim, 9 grudnia godz. 18.30

O autorze:

Michał Larek – pisarz, dziennikarz, wykładowca. Pracuje w zakładzie Literatury i Kultury IFP UAM, gdzie bada literackie techniki przyciągania uwagi odbiorcy.  Wykłada też w Szkole Kreatywnego Pisania: Maszynadopisania.pl  Zafascynowany storytellingiem, kryminałami i sztuką wywiadu. Miłośnik kultury popularnej. W 2014 roku z doświadczonym  prawnikiem Waldemarem Ciszkiem  wydał „Martwe ciała”, reportaż kryminalny o Edmundzie Kolanowskim, seryjnym zabójcy z Poznania. W czerwcu 2016 r. „Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie” – w tandemie z Jerzym Borowczykiem, krytykiem literackim i wykładowcą. W sierpniu 2016 r. ukazała się książka kryminalna „Mężczyzna w białych butach”, którą napisał z W. Ciszkiem.