Otwarcie Bibliotek po 4 maja 2020

Informujemy, że w związku z decyzją Rządu RP dotyczącą częściowego otwarcia bibliotek od 4 maja 2020  z powodu zagrożenia koronawirusem

Biblioteki Publiczne w Gminie Osiek Mały od 4 maja 2020 będą czynne na nowych zasadach. Prosimy o dokładne zapoznanie się:

1. Czytelnicy obsługiwani będą na dolnym korytarzu biblioteki Osiek Mały, a w filiach przy ladzie bibliotecznej, pojedynczo.
  2. Można oddawać i wypożyczać książki. Sugerujemy wcześniejsze telefoniczne umówienie się na wizytę , oraz zamawianie książek przez internet lub telefonicznie w celu uszykowania gotowej torby z książkami dla czytelnika. Nie muszą to być konkretne tutuły – prosimy o zasugerowanie ilości i rodzaju książek, bo na miejscu nie ma możliwości ich wyboru.
  3. Czytelnik ma obowiązek nosić maseczkę i rękawiczki.
  4. Godziny obsługi czytelników: poniedziałek-piątek 8.00 – 15.00
  5. Drzwi do budynku biblioteki w Osieku Małym pozostają zamknięte. Prosimy pukać lub dzwonić 63 27 17 268

(Oddawane książki poddane zostaną kwarantannie i będzie je można wypożyczyć ponownie dopiero po 14 dniach)