Otwarcie Wystawy prac uczniów kolskiego PLASTYKA

17 czerwca w Filii w Osieku Wielkim odbyło się otwarcie wystawy prac plastycznych uczniów Zespołu Sztuk Plastycznych w Kole, którzy reprezentowali szkołę na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Prac z Rysunku, Malarstwa i  Rzeźby – Gdynia 2016.  Autorzy prac to : Patryk Madany, Aleksandra Pokojewska oraz Olena Sobczak. Patryk Madany jest także laureatem XV Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży, na którym zajął I miejsce.

O prezentowanych pracach oraz ich autorach opowiadał Andrzej Kacprzak – kierownik sekcji artystycznej z ZSP w Kole. Dla młodzieży oglądającej wystawę w Osieku Wielkim , która już za kilka lat stanie przed wyborem szkoły średniej, była to okazja do bliższego poznania szkoły plastycznej: kulisów naboru, wykładanych przedmiotach, sposobie nauczania oraz sukcesach uczniów.

Wystawę prac oglądać będzie można w Filii w Osieku Wielkim do końca lipca 2016r.

Wszelkie informacje o Zespołu Szkół Plastycznych można znaleźć na stronie http://www.plastykkolo.com

Serdeczne podziękowania dla: Pana Andrzeja Kacprzaka z ZSP Koło; Pana Jarosława Tomczyka ze Szkoły Podstawowej w Osieku Wielkim – pomysłodawcy wystawy oraz Pana Radomira Pioruna Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Kole za pomoc techniczną.