katalog on-line
abc czytelnika
zdjęcia archiwalne
o bibliotece
spotkania autorskie
dla dzieci
dla dorosłych
partnerstwo lokalne
kontakt / godz. otwarcia
biblioteka bierze udział w

W świątecznym nastroju

W Filii Dęby Szlacheckie odbył się wieczór kolęd przy akompaniamencie Maksymiliana i Dariusza – w kameralnym gronie spotkali się czytelnicy i sympatycy śpiewu.

Czytelnicy Filii Dęby Szlacheckie – od najmłodszych 👨‍👩‍👧‍👦 po starszych 👩‍🦰🧔‍♂️ mieli także okazję uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym 15 grudnia 2023 roku przez Miejski Dom Kultury w Kole.
Był to jarmark bożonarodzeniowy 🎄, gdzie liczne stoiska – z kolorowymi dekoracjami 🎫🍯🥧🎁🛍, propozycjami upominków, loterią fantową i regionalnymi specjałami pozwalały zwiedzającym poczuć klimat zbliżających się świąt 🌠.
Podczas koncertu „Cicha noc” najpiękniejsze kolędy wykonały dzieci i młodzież 🎤👩🧑🎶 ze Studia Piosenki Estrada HIT Konin działającego przy MDK Koło.
Wśród uczestników byli również przedstawiciele naszych okolic, co sprawiło nam ogromną niespodziankę i radość👏👏👏. Wyjątkowy klimat koncertu na długo zapisze się w pamięci ❤️.
Było to kolejne „spotkanie wyjazdowe” czytelników Biblioteki w Dębach Szlacheckich, którzy spotykają się w tamtejszej bibliotece cyklicznie.

sdr