Wojciech Cesarz – spotkanie w Osieku Wielkim

Wojciech Cesarz, artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej. Dyrektor artystyczny wielu tygodników i miesięczników. Wspólnie z Katarzyną Terechowicz pisze książki dla dzieci i dorosłych. Ich książka „Pamiętnik grzecznego psa” zdobyła nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, była nominowana do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i umieszczono ją na Złotej Liście Fundacji ABC XXI.

O psiej naturze, przyjaźni, wierności psa wobec człowieka i szacunku dla czworonogów, a także o fikcyjnych przygodach prawdziwego psa, zapisanych na kartach książek, najmłodsi czytelnicy  mogli posłuchać w Bibliotece w Osieku Wielkim, gdzie spotkały się z Wojciechem Cesarzem dzieci z tamtejszej Szkoły Podstawowej, a także ze Szkoły Podstawowej w Drzewcach.

Zapraszamy do galerii!