Wystawa rękodzieła FILIA DĘBY – relacja

Serdeczne podziękowania dla zaangażowanych i biorących udział w wystawie rękodzieła „Tworzone z pasją”, która miała miejsce w Bibliotece Publicznej Filia Dęby Szlacheckie w dniach 20 marca – 14 kwietnia 2023 roku.
Szczególne podziękowania kierujemy do twórców, którzy tak chętnie i licznie udostępnili swe prace, by mogli je podziwiać czytelnicy, zaproszeni goście, mieszkańcy i wszystkie zainteresowane osoby.
Życzymy by pasja trwała nadal!
Dziękujemy za liczne odwiedziny dzieci z pobliskiej Szkoły Podstawowej, którym różnorodność prac przypadła do gustu. Z radością i dumą dzieliły się spostrzeżeniami, że niektóre eksponaty są dziełami ich bliskich.
Bogactwo prac budziło duże zainteresowanie wśród odwiedzających oraz wiele pytań o techniki ich wykonania, a tym samym powodowało nawiązanie nowych znajomości i wymianę doświadczeń.
Misterne ozdoby wielkanocne skradły serca wielu czytelników, a obrazy i rzeźby w glinie dostarczyły nowych wrażeń estetycznych.
Dziękujemy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębach Szlacheckich za pomoc techniczną.
(Więcej o wystawie i twórcach  pisaliśmy w poprzednim poście, zachęcamy do przeczytania: https://bibliotekaosiekmaly.pl/5471-2/